Hizmetlerimiz

Şirketimizin kurulmsasından itibaren hedefimiz müşterilerimizin inşaat süreçlerini hızlı ve dinamik bir şekilde tamamlamak, tek seferlik değil her zaman bizimle çalışmalarını sağlamaktır. Babürsah İnşaat, yıllarca saha tecrübeli mühendisleri ile diğer firmaların yapacağından çok uygun bir fiyata hem de çok da hızlı bir şekilde yapılarınızı inşaa etmektedir.

Müteahhitlik işleri; müşteri talebinde, müşteriye ait mülkün üzerine planlanmış veya planlanacak olan yapıların inşaayı profesyonel ekibimizle yapmaktayız. Babürsah İnşaat bu konuda çok tecrübeli ve çok hızlıdır. Yapınız vakit ve para kaybetmeden en hızlı, en güvenli şekilde inşaat edilir. Ayrıca Babürsah İnşaat yapı sektöründeki tecrübesi ile yıllardır Kat Karşılığı inşaat'da yapmaktadır. Size uygun olan çözüm için hemen bizimle iletişime geçin.

HİZMETLERİMİZ ARASINDA
Avan Projeleri
Mimari Proje
Statik Proje
Uygulama Çalışmaları
Elektrik Projesi
Mekanik Projeleri

Şantiye Çalışmaları
Konut ve Otel İnşaatları
Fabrika İnşaatları
Dekorasyon ve Tadilat Uygulamaları
Yalıtım, İzolasyon ve Güçlendirme Çalışmaları
Çatı Uygulamaları
Altyapı, Yol ve İstinat Çalışmaları
Hafriyat
Peyzaj, Bahçe Düzenleme ve Yüzme Havuzları

 

Anahtar Teslimi

5 Yıldızlı bir oteli tamamen bitiebilecek kalitede ustalar.

Tadilat & Yenileme

EKonomik ve etkin çözümler, farklı yaklaşım tarzı.

Peyzaj

Çevre düzenlemesi konusunda, hayran kalacaksınız.

AMAÇLADIKLARIMIZ ...

İnşaat müteahhitliği ve ona bağlı olan yan sektörlerde;


Çevreye saygılı, Güven ve Emniyeti hep ön planda tutan, Kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.