HAKKIMIZDA

Gerçekleştirdiği bütün projelerde hizmet kalitesini, uygun fiyat politikasını teknik üstünlüğünü ve deneyimli proje yönetimini eksik etmemiş dolayısıyla müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı başarmıştır. Kurulduğu günden bu yana, sürekli gelişen ve büyüyen firmamızın, bu başarısını kazanmasında, temel değerlere verdiği önemin çok büyük katkıları olmuştur.
Babürşah İnşaat Ltd.Şti

  • Başarıya giden yol ilkeli ve tutarlı bir duruşla sağlanabilir.
  • Teknoloji ( Bilgi + Teknik) olmadan üretim düşünülemez.
  • Bilgi paylaşılıp kullanıldıkça gelişir.
  • Üretim bir insan faaliyetidir eğitim ve bilinç gerektirir.
  • Üretim iktisadi bir olaydır ; tarafları vardır.
PROJELERE GÖZAT İLETİŞİME GEÇ

BABÜRŞAH AYRICALIKLARI

tab-images-1

Profesyonel çalışma prensibi, uzman bir kadro ve daima sizler için çalışan ve üreten bir firma. Beklentilerini yüksek tutanlar ve her zaman en iyisini hakettiğini düşünen kişilerin seçimi …

tab-images-1

İnşaat müteahhitliği ve ona bağlı olan yan sektörlerde; Çevreye saygılı, Güven ve Emniyeti hep ön planda tutan, Kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Kurulduğu günden bu yana, sürekli gelişen ve büyüyen firmamızın, bu başarısını kazanmasında, temel değerlere verdiği önemin çok büyük katkıları olmuştur.
Daha nice güzel ve başarılı projelere imza atmak ve Ülkemize en iyi hizmetleri sunabilmek için hedeflediğimiz yolda ilerleyecek, bu yolda elde ettiğimiz başarı ve mutlulukları siz değerli dostlarımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Arz Eden: Üretici firma
Talep Eden: Müşteri

Bu karşılıklı fayda ilişkisinde taraflar kendileri için optimum fayda sağlayabilecekleri bir noktada anlaşır ve aralarında bir sözleşme yaparlar. Taraflar sözleşme hükümlerine uymak zorundadır.

Müşteri ile yaptığımız yazılı sözleşmede, açık hükme yer yoktur. Anlaştığımız tüm konular anlaşılır ve sarih bir şekilde belirtilir.İşte bu samimiyet, dostluklarımızı daim kılmıştır

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ